Tokio Hotel
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

3 participanți

In jos

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel? Empty Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

Mesaj  Admin Lun Iun 28, 2010 9:28 am

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 133
Data de înscriere : 28/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

https://tokiohotel1.forum.st

Sus In jos

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel? Empty Re: Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

Mesaj  sya Mar Iun 29, 2010 11:42 am

Mamaia spune ca Gustav e frumos, mama si tata spun ca sunt emo...Eu nu's de acord cu nici unul Mad Surprised
sya
sya

Mesaje : 50
Data de înscriere : 28/06/2010
Varsta : 26
Localizare : ploiesti

Sus In jos

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel? Empty Re: Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

Mesaj  Admin Mar Iun 29, 2010 11:53 am

Pai ce sa mai ai mei ii fac:emo,satanisti,au intrat dracii in ei,astia nu-s normali la cap...etc...etc...Da cine ii ia in seama...Mie nu imi interzic sa ascult doar ca ma enerveaza si tata ma tachineaza toata ziua cu "Tokkkiiiooooo Hoootttelll!!!"(replica aia stupida din Mondenii) si imi zice Emonica da de la un timp vad ca s-a plictisit de Emonica si acu' imi zice Vuvuzel scratch silent Rolling Eyes ...Mama e putin mai crizata imi zice "ce aia e muzica, muzica normala nu ascultai si tu..." Da pt ea muzica normala sunt manelele asa ca nu o bag in seama... Rolling Eyes
Admin
Admin
Admin

Mesaje : 133
Data de înscriere : 28/06/2010
Varsta : 27
Localizare : Ploiesti

https://tokiohotel1.forum.st

Sus In jos

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel? Empty Re: Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

Mesaj  lavy_th Mier Iun 30, 2010 10:46 am

Mie nu imi zice nimeni nimic
Nici nu ma baga in seama cand ascult muzica
Si de fiecare data cand leam aratat posterele poze sau dosarul(am un dosar cu articole despre ei) au ziss ca is ciudatii si acu daca ii intreb de tokio hotel se uita la mn parca as vorbii dee farfurii zburatoaree
Chiar eram curioasa sa vad dak ma cearta dar nimicc
Asta e bn credd
Laughing Laughing Laughing Laughing
lavy_th
lavy_th

Mesaje : 22
Data de înscriere : 29/06/2010
Varsta : 29

Sus In jos

Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel? Empty Re: Ce parere au parintii vostrii in legatura cu TokioHotel?

Mesaj  Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum